Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A mobilitás célú lakhatási...

A mobilitás célú lakhatási támogatást miért nem nagyon adják a munkaadók?

Figyelt kérdés
Papírmunka? Visszaélések miatt? Ha jól értelmezem leírhatják az összeget az adójukból akkor nekik ez alig kerül valamibe?
2018. jan. 13. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert anélkül is dolgozik a dolgozó, akkor meg minek költsenek még ilyenre is?
2018. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
Mert nincs rá valódi szükség. A munkaerőhiány nagyon fel van fújva, és majdnem teljesen alaptalan. Ha tényleg szükség lesz a munkaerőre akkor fizetni fogják, de amíg van bőven jelentkező mindenféle extra támogatás nélkül is, addig minek adjanak?
2018. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es: Ahol én dolgozom ott tényleg egyre súlyosabb probléma a munkaerőhiány.
2018. jan. 13. 19:25
 4/6 anonim válasza:
71%
Úgy látszik mégsem elég súlyos, persze mindent fel lehet fújni és el lehet ferdíteni.
2018. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudják igénybe venni. Lasszóval kell fogni számlaképes ÉS megfizethető lakásokat. A tulajok többsége szerződést sem szívesen ír, nemhogy számlát adjon... Így igény sincs rá.


Nálunk is van ilyenre lehetőség, egyik lány igénybe is akarta venni, aztán érdeklődések tucatjai után rájött, hogy amit támogatásban megkapna, annak a többszörösét bukja el a magasabb áron.

2018. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Én lakhatásival szerettem volna menni (nem a munkaadó adta volna) még mielőtt elkértem volna az ehhez szükséges papírokat, volt olyan aki közölte, hogy feketén gondolta a dolgot totálisan, volt olyan aki állította neki nem okoz problémát a bejelentés, maximum kicsivel többet fog kérni. Ez utóbbi, segget csinált a szájából, ugyanis nem elég, hogy nem tartotta magát az ígéretéhez, de vissza sem hívott, hogy " ház tűz nézőbe menjek hozzá". Gondolom rácuppant a másik 4-5 jelentkező közül egy olyan valakire, akinek nem kellett a paksaméta papírjával tökölnie.


A munkaadókat meg megkel kérdezni, hogy adja e vagy sem. Ha megigényli az államtól akkor miért ne (?)

2018. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!