Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » S. O. S. Hogyan fogalmazzam...

S. O. S. Hogyan fogalmazzam ezt meg hogy megfelelo legyen es sikeruljon a lakas?

Figyelt kérdés

Palyazni szeretnek egy onkormanyzati lakasra ami ugyanabban a varosban van ahol dolgozom is. Dec. 1. Ota vagyok ott hatarozatlan ideju a szerzodesem.

Egyenlore a 7 eves lanyommal mennek oda,ha sikerulne hazajohetnenek a testverei is,ott mar el tudnam oket hordani iskolaba ovodaba is. (bar azt mondjak ugy mar kicsi lenne a lakas nekunk).

Sajat tulajdonom nincs,szuleim 13 eve meghaltak,ha sikerulne vegre rendbejohetne minden,nekunk nem baj ha nem nagy a lakas.

Hogyan lehetne ezt jol megfogalmazni? Segitsetek kerlek.

Koszi elore is.


2018. jan. 21. 06:39
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Előbb nézz utána a pályázati feltételeknek és pályázati információknak. Általában letölthető vagy be kell menni érte. Meg kell kérdezni milyen formában kell benyújtani. Ha ezeket tudod tedd fel ide. Nekem priviben is írhatsz hogy biztos lássam.
2018. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fel is hivtam oket es voltam is a hivatalba. Ok mondtak,hogy nincs nyomtatvany hozza itthon irjam meg.alap adatok kellenek,hanyan mennenk es indoklas.de nem tudom hogy fogalmazzam meg.meg nem irtam ilyesmit soha.
2018. jan. 22. 05:47
 3/3 anonim válasza:
Tanulj meg helyesen írni! EGYELŐRE
2018. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!