Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Most fogok lakcímet változtatn...

Most fogok lakcímet változtatni, állandót és tartózkodási helyet is, eltudom intézni egy helyen a kettőt?

Figyelt kérdés
És az okmányiroda elfogadja ha én viszek egy aláírt nyilatkozatot az állandó lakcímem tulajdonosának az aláírásával és két tanúval, és még egy példányt a tartózkodási helyem tulajdonosával? Vagy kellenek hozzá ők is ? És a nyilatkozaton szerepel egy olyan hogy : helyrajzi szám, azt honnan tudom meg hogy mi? Köszönöm előre is a válaszokat

2018. jan. 29. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen egy helyen a kettőt és egy időbe :)

A nyilatkozatot nem tudom, elvileg úgy is nagyon jó (4 éve én mint az egyik tulaj aláírtam a papírt aztán ennyi elfogadták,de állítólag már az összes tulaj aláírása is kell,tanukkal meg még tutibb)

2018. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb és a leggyorsabb az lenne, ha a lakcímbejelentő lapokat töltenék és írnák alá a tulajdonosok. A lapok alapján jegyeznek be ugyanis lakcímeket! A helyrajzi szám kell a lakcímbejelentő lapra, azok alapján ellenőrzik a kormányablakban a tulajdoni lapot, miszerint azok a tulajdonosok, akik aláírták a lakcímbejelentő lapot.
2018. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a helyrajzi számot a tulajdonosok tudják megnézni a földhivatali tulajdoni lapon. Online is lehívható ha rendelkeznek ügyfélkapuval.
2018. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2018. jan. 29. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Az összes tulajdonossal és haszonélvezővel alá kell íratni a hozzájárulást, nem elég egy.
2018. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!