Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mi tartozik egy bútorozott...

Mi tartozik egy bútorozott albérletbe?

Figyelt kérdés

Milyen bútorok vannak egy albérletbe, amit bútorozottan hirdetnek?

Gondolom ágy, konyhaszekrény, szobabútor, mosógép esetleg?

Mi még?

Ilyen apróságok is mint pl tányér, pohár, evőeszköz stb.?


2018. márc. 7. 09:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Ez minden helyen más, nem lehet általánosítani. Ágy, szekrény, konyhabútor mindenképpen, de azon felül minden más vagy van, vagy nincs.

Nem tudom, mi miatt kérdezed. Ha ki akarsz venni lakást: kérdezz rá, ill. amikor megnézed, akkor tisztázd, hogy mi van az árban.

Ha te adod ki: persze minél több minden van benne, annál jobb, de szükséghelyzetben úgyis kiveszik, még ha egy üresen tátongó lyukat is adsz ki. Nálunk pl. annyira nehéz albérletet találni, hogy egy c...gányos putriért is sorbaállnak a jelentkezők.

2018. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én szeretném majd kiadni.

Ha gépesített, akkor gondolom a tűzhely alap, mosógép, mikró?

Szeretnék szépen berendezett lakást kiadni, és nem egy "öreg bútorosat, jó lesz az úgy alapon" :)

2018. márc. 7. 10:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút változó. Gépesítettben a konyhai berendezések vannak benne. Tűzhely, sütő, mikró, hűtő, illetve egy mosógép, esetleg klíma.

Bútorozottban lehet ágy, kanapé, szekrények, nappali fal, akár tv, előszoba fal. Konyhabútor alap.


Kérdés, hogy kit célzol meg? Ha egy diákot, akkor plusz, hogy van evőeszköz, pohár, stb., de azt bele kell kalkulálni, hogy ezek fogyóeszközök sajnos. Én ilyesmiket nem vásárolnék és nem is volt sehol, ahol laktam eddig albérletben. Max egy-egy előző lakó által otthagyott darab.

2018. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen én is így gondoltam, hogy ezek az alapokat megvenném, de már a konyhát nem szerelném fel.

Igazából még nincs célközönség, csak elméleti síkon mozog a dolog :)

2018. márc. 7. 10:33
 5/14 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk 2 szobás a lakás, akkor az egyikbe egy ágy a másikba egy kanapé? Meg az egyik szobába mondjuk egy szekrény? Gondolom nem kell mindkét szobát fullra berendezni. Főleg, ha valamelyik szoba gyerek szoba lesz.
2018. márc. 7. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

A konyhát és a fürdőt már kitárgyaltuk, a szobákat meg nappali + hálónak rendezd be!

Nem árt, ha a nappaliban a kanapé kinyitható (család esetén)

Gyerekszobát ne rendezz be, mert ha csecsemővel jönnek, majd beállítanak egy gyerekágyat valahova.

(Megjegyzem, hogy gyerekeseknek csak kevesen adják ki, de ez a te döntésed!)

2018. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hmm jogos, ezt teljesen elfelejtettem.

De ezen már gondolkodtam és valószínűleg én is a gonoszak táborát fogom erősíteni és csak a végső esetben fogom gyerekeseknek kiadni!

2018. márc. 7. 11:03
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

#7

Mi a végső eset?

Hogy szépen néznek rád?

A bérlőkből te válogatsz, minek bonyolítani az életed?

2018. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt is a célközönség a döntő. Ha fiatal párnak szeretnéd kiadni, akkor tök jó az egyik háló, másik nappali elrendezés.


Ha diákokat célzol meg, akkor mindkettőbe tennék 1-1 ágyat, íróasztalt székkel és szekrényt, ennyi.

2018. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8

igazad van teljesen.

2018. márc. 7. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!