Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 3 hónapra lehet albérletet...

3 hónapra lehet albérletet találni?

Figyelt kérdés

Mindenki minimum 1 évre szeretné kiadni a lakását, amit meg is értek, mert sok időt és energiát jelent egy új bérlő találása, magyarul kevésbé lesz passzív a jövedelem. Meg persze rövid tárvra kiadni rizikósabbnak hangzik.


Nekünk van lakásunk, de 2-3 hónap alatt csinálnánk egy nagy felújítást és az egyetlen megoldás ha ki költöznénk arra az időre.


Ha lehet találni ilyne rövid időre albérletet, akkor milyen feltételekkel? Drágábban? Extra kaucióval?



2018. ápr. 2. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos lehet találni, de nehezebb. Esetleg nyárra, iskolai szünetre időzítenék.
2018. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeptember-Októbertől kéne.
2018. ápr. 2. 12:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindegy, igazából gondoltam, hogy nehezebb, de ilyenkor különböző feltételekkel kell kivenni?
2018. ápr. 2. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját logikámból kiindulva én ilyen rövid távra drágábban adnám ki. Vagy esetleg találjatok olyan tulajt aki határozatlan időre adja ki és azt bármikor fel tudjátok mondani.
2018. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xswerdy ***** válasza:

általában drágább, de már olyan is volt, hogy olcsóbban adtam ki. egy bérlő váratlanul idő előtt elment, a következő meg 3 hónap múlva jött. Na akkor éppen meghirdetten 3 hónapra olcsóbban.


A szeptember-október nem a legjobb. Július-augusztus jobb, mivel a diákok szeptembertől keresnek.

2018. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!