Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett mennyi az esélye, hogy találok albit?

Figyelt kérdés

Még nincs munkám Pesten, de szeretnék találni gyorsan, csak előtte kell majd, hol lakjak.

Ki tudok fizetni két havi kaukciót, és akár két havi lakbért is egyszerre akár előre.

Nem dohányzó, fiatal srác vagyok, rendszerető és egyedülálló.



2018. ápr. 8. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Először is tanuld meg, hogy nincs olyan, hogy kauKció.

Kaució van.

2018. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem jó, mert a HOSSZÚTÁVRA kiadó lakások havidíja akkor annyi, amennyiért hirdetik , ha minimum egy évet aláírsz. Amíg meg nincs munkád, nincs 1 évre fedezeted, és mivel a bérlők egymás sarkát tapossák, a tulajdonosok kedvükre válogathatnak. Egy olyan lakást kell találj, amit kiadnak 2-3 hónapra is, mert átmenetileg nem tudnak vele mihez kezdeni, de ha ezalatt nem találsz munkát, akkor elbukod a lakbért a semmire... Inkább szobát végy ki akkor már.
2018. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél ki szobát először, és ha elhelyezkedsz, utána lépj tovább lakásba.
2018. ápr. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%
Attól függ mi a szakmád és hogy mennyire van hiány belőle Pesten. Én kiadnám neked a lakást, de mivel szerződéssel, bejelentve laknál, 2 hónap után kaucio bukással visszakérném a kulcsot ha nem tudsz fizetni... itt inkább te vállalsz túl nagy rizikót. Ha biztos vagy abban, hogymenne, akkor hajrá.
2018. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem gond. Kezdj el munkát keresni. Ha a tulajdonos rákérdez, akkor elmondhatod, hogy most költözöl fel Budapestre és éppen munkát keresel, de van elég tartalékod néhány hónapig és biztos vagy benne, hogy hamarosan találsz új munkahelyet is.

Ha megnyerő vagy és szimpatikus a tulaj számára, akkor nem lesz gond. Diákoknak is simán adnak ki albit, akiknek nincs keresete.


A munka kérdésben pedig én amondó vagyok, először el kell vállalni bármit, ami szembe jön és amiből van bevétel. Manapság azért nem olyan nehéz munkát találni. Aztán majd ha jön jobb, akkor lehet váltani.

2018. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felejtsd el Budapestet. Akkor már inkább menj külföldre. Az albérletárak szinte azonosak, mint egy nyugat európai városban, viszont tudsz is mellette félretenni. Bp-en nem tudsz, ha csak nem keresel egyből 500ezret.
2018. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Ez nem így megy. Egy lakáshirdetésre az első óra alatt jelentkeznek 25-en, és a tulajdonos adatokat kér be a jelentkezőktől, és ő választ. Még munkaszerződést is szoktak bekérni. Munkanélkülit nem fog választani, amikor vannak a helyére 15-en jól szituáltak havi félmilliós keresettel. A Kérdezőnek a szobabérlés ajánlott, főleg ha nem is fog 250 fölött keresni, de nem is kéne feltétlenül beköltöznie Pestre - inkább egy oda menő útvonalra inkább, legyen az autóút, vonat vagy HÉV, amivel 30-40 perc alatt beér -, nem is teljesen világos, hogy mi oka van rá, ha még csak munkája sincsen ott.
2018. máj. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!