Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 180 ezer forintos fizetésből...

180 ezer forintos fizetésből albérletet fent tartani?

Figyelt kérdés
Ketten vagyunk és nagyon szeretnénk már összeköltözni, viszont jelenleg csak én dolgozom, és ennyi a keresetünk havonta, ennyiből van esély megélni? Mert én úgy számoltam még kb 60-70 ezer forint kéne legalább, a legolcsobb albérlethez is hogy utána szerényen megéljünk. Nagyon spórolósak vagyunk egyébként de ennyiből félek belevágni.
2018. jún. 10. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nézz körül mennyi az albérlet jelenleg és erre számolj rá 10 de inkább 20 rezsit + 2-8k internet, a maradékból vond le a havi kiadásotokat és ha az összeg pozitiv, akkor igen.
2018. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem Budapest, hanem egy olcsóbb vidéki város, akkor lehetséges.
2018. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol. Budapesten 100 ezer plusz rezsi alatt nagyon nehéz lakható albérletet találni.


Én azt mondanám, két főre 180 ezer úgy hogy albérletet is kell fizetni iszonyú kevés, nem mernék belevágni.


Kb 40 ezretek maradna két főre enni, bérletre, gyógyszerekre, tisztító és tisztálkodó szerekre, egyéb váratlan kiadásokra.

2018. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Videki varosban 40 ezer az alberlet.

Kajara, haztartasi szerekre elmegy kb 60 havonta, rezsi legyen 40.

40 marad ho vegere kozlekedesre, egy kis kikapcsolodas, stb

Nem sok penz de ha a parod is elhelyezkedik es legalabb 120at hazavizs akkor mar meg lehet kenyelmesen elni.

2018. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Budapest sajnos a legolcsobb is amit találtunk és mehettünk volna, 90 plusz rezsi
2018. jún. 11. 08:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Párod miért nem dolgozik?
2018. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Orvosi egyetemen tanul, amellett kb lehetetlen dolgozni.
2018. jún. 11. 08:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor viszont hosszú távon ennyi marad a fizetés...Én nem mernék albérletbe menni így, hiszen ha te mondjuk beteg leszel és a fél hónapra csak táppénzt kapsz, vagy bármi extra kiadás (elromlott hűtő mondjuk) fellép, akkor nem tudjátok másként kifizetni a hiányt, mint hitellel - amit megint nem fogtok tudni megfizetni. :/


Neked esetleg egy jobban fizető állást nem lehetne találni? Párod elnézné, hogy te tartod el őt?... Tudom, tanul, és az orvosi tényleg nehéz, de akkor is. Nyáron legalább elmehetne dolgozni, hogy annyival beljebb legyetek.

2018. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Budapesten ennyiért esélytelen élhető albit találni és meg is élni két főnek. Legfeljebb úgy ha több emberrel vesztek ki lakást, egy távoli külkerületben.
2018. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Adódott egy lehetőség, így havonta kb plusz 50 ezer forint lenne a havi jövedelmünk, azaz 230 rzer forint, erre már talán azt mondom, hogy elég lesz szerényen, de szívesen olvasnék véleményeket :).
2018. jún. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!