Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Beköltöznétek olyan lakásba,...

Beköltöznétek olyan lakásba, aminek az ablaka alatt/ közelében egy buszmegálló van? (3. -4. emeleti lakásról van szó)

Figyelt kérdés

2018. aug. 19. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen gyakran jár a busz, mennyire füstöl, valamint van-e éjszakai járat, amely az adott buszmegállót érinti.
2018. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Azért az már elég magasan van ,nem nagyon hallatszik fel a beszélgetés,buszok zaja .
2018. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Éjszakai járat úgy tudom nincs, viszont kora reggeltől este 11-ig jár a busz arra,elég gyakran, kb 20szor naponta.
2018. aug. 19. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2018. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen. A hangok és a kipufogógázok miatt sem.
2018. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem. Alapból zavar, ha a ház előtt óbégatnak emberek, ami 3-4. emeletre is majdnem ugyanúgy felhallatszik mint az elsőre nyáron, nyitott ablaknál.
2018. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Albérletbe beköltöznék ha egyébként minden szempontból megfelel, megvenni nem biztos, hogy megvenném.

Albiból bármikor el lehet költözni, ha mégsem jött be.

2018. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A buszok csikorgó fékeire fel lehet ébredni, viszont a napi 20 az nem sok.


Emberek lármázása a 3.-4. emeletre akár úgy felhallatszódhat, mintha ott lennének kb az ablakkal egy szinten. Ez főleg akkor lehetséges, ha szemben is van emeletes épület, és az utca keskeny (pl egyirányú).


Én laknék, ha az árképzésnél a zajártalom figyelembe van véve, vagy ha nincs más, hosszadalmas másikat találni.

2018. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

én ilyen helyen lakom. egy perc elég, hogy lemenjek, és felszálljak a pontosan érkező buszra.


tökéletes kényelem.

2018. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kizart, hogy ilyen helyen laknek.

Megvadulnek a zajtol, az emberektol, utalom a varost, az embereket, a zajt, a szmogot.

En meg a kutyaugatast sem birom elviselni, kizart, hogy zajos helyen laknek.

Jelenleg is egy kis utcaban lakom videken, de az utcatol benn jo melyen a kert vegeben.

Hallani lehet a "csendet" kerem szepen.

Hatrany: ott kellett hagyjam budapesti munkamat, mert a napi bejaras 4 ora pedig csak 80kmre van.

De a nyugalom mindennel tobbet er.

2019. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!