Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Villanykörtéről a közös...

Villanykörtéről a közös helyiségekben a bérlőnek kell gondoskodnia?

Figyelt kérdés
Na és mi a helyzet az elhasználódott felmosófejjel, ami már beköltözéskor is vacak volt?
2018. szept. 5. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva ilyeneket fennakadni igencsak primitív dolog, ezek mind filléres dolgok, ezeket megvenni nem lehet probléma.

Másrészt meg ha használod, akkor értelmszerüen neked kell újat vennI!

2018. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy felmosófej 180Ft és tart minimum félévig. (legalábbis én akkor cserélem) Ez havi 30 Ft.

[link]

Villanykörte (nem tudom milyen közös helyiségről beszélsz)

90 Ft és tart minimum 1 évig, az havi 7,20

[link]

Remélem csak véletlenül írtál ki erről kérdést!

2018. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a budipapírért is lehetne magyarázni.
2018. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Miért ilyen fillérb*szók a szegények? :(
2018. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
A lábtörlővel nincs gondod .Ha van akkor azért,ha nincs,akkor meg azért .
2018. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Takarítási eszközök egyértelműen a bérlő költsége. Hiszen ő használja. Azt saját lakásodba is vennél magadnak. Mivel a villanykörtét is a bérlő használja rl, az is a bérlő költsége. Sőt: akár a karbantartási költségeket is átháríthatja a tulaj a bérlőre. Van olyan, hogy hosszútávú szerződés esetén még egy tisztasági festést is állnia kell a bérlőnek. Szóval a felmosófej, sőt az egész szett, mosogatószivacs, minden egyéb takarítóeszköz és takarítószer a bérlő költsége.
2018. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Mosogatószivacsért nem akarsz reklamálni?

Ameddig te használod, a kopó-fogyó dolgokat neked kell pótolni.

Ha például gépekkel vetted bérbe, és tönkremegy a mosógép, a tulajdonos újat fog venni, de le fogja vonni a kauciódból.

2018. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, teljesen igazat adok neked! Én se vettem wc-kefét, a szomszédhoz járok át kölcsönkérni az övét, amikor szükség van rá. Kivertem a balhét azért is, mert a kapott lakáskulcson nem volt kulcstartó, megegyeztünk a tulajjal hogy felesben veszünk rá egyet, és még azt is kiharcoltam, hogy én nézhetem ki hogy milyet szeretnék! Valamint mondtam neki azt is, hogy lesz szíves szappantartót is beszerezni, mégis hová kéne rakjam a szappanom fürdés után, ha nincs neki helye?


(Én is remélem, csak viccből lett kiírva a kérdés, mindenesetre jót derültem rajta :))

2018. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Villanykörte, felmosó 200 forintos fogyó tételek, ennyire nem kell fillér b..szónak lenni.


Ettől függetlenül olyat el tudok képzelni, hogy valaki normálisan megbeszéli a beköltözés előtt, hogy ez-és ez szeretné ha le lenne cserélve.

2018. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!