Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kecskemeten milyen arak vannak?

Kecskemeten milyen arak vannak?

Figyelt kérdés
Koltozest tervezek es az a baj , hogy amilyen melohelyet kineztem nem biztosit szallast, igy alberletben kell gondolkodnom. Az a baj a varost sem ismerem, viszont uj eletet akarok kezdeni. Esetleg par ember aki szivesen segitene ebbe abban. Esetleg baratsag is ki tudna alakulni. Koszonom elore is.

2018. okt. 16. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon magasak sajnos
2018. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, én lassan 1 éve tettem azt, amire te most készülsz. Egyik ismerősömmel bérlünk egy panelt a Hunyadivárosban. 2 szobás, 55nm, klíma, viszonylag felújított és bútorozott. Mi ketten 75-öt fizetünk + rezsi(ami a leghidegebb időszakban is max 15.000/fő és ebben a közösköltség is benne van.) Így havi 50ből kijövök nettel együtt, télen 55-ből nettel együtt. A Mercinél dolgozok, sima sori halandóként, viszont gyári viszonylatban az egyik legjobb helyet kaptam meg, szóval nem panaszkodhatok. Havi buszbérletemet fizetik, ingyen járhatok kondiba, illetve úszni is. Nettó 190-200at keresek 3 műszakban, ami egyáltalán nem visel meg, bár a hajnali kelést nehezen szokom meg. Szeretnék majd valamit tanulni, mert nem érzem magam jól abban a közegben. Elmegy, de hosszútávon zavaró, mivel nem igazán értelmes emberek dolgoznak ott. (Bár ahol vagyok még semmi ahhoz képest, ami az összeszerelő részén van.) Nem egy fiataloknak való hely, ezt megtapasztaltam, mert alig van 1-2 normális koncert, az is inkább Félegyházán. Ha kérdésed van, akkor írj nyugodtan. 20/F
2018. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!