Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nyíregyháza Jósaváros milyen...

Nyíregyháza Jósaváros milyen hely? Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem veszélyes. Persze van egy panelrengeteg része, ahol laknak hülyébbek, de nem c tanya. Utána már sóstó és a gazdagnegyed kezdődik, az is veszi körbe. Vannak sulik, ovik, boltok, közlekedés. Az erdei tornapálya egy köpés. Oda jártam suliba, soha nem volt gond.
2018. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem ott laktam, de 4 évig oda jártam gimibe. Nekem nem tűnt veszélyesnek. Minden megtalálható a közelben (spar, gyógyszertár, kisebb boltok, sulik), jó a buszközlekedés.

24N

2019. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 1. 14:24
 4/4 anonim válasza:
76%
Én szerintem megvan minden ott ami a hétköznapi élethez kell viszont attol még mindig csak egy panelrengeteg a kádárkorszakbol. Igaz a parkokban és a közterületeken történtek fejlődések de a házak döntő többségében még mindig nagy a lemaradás a 21. Századi átlaghoz képest. Cigányok ott is vannak de még mindig jobb mint örökösföld vagy az érkert. Ha engem kérdezel mèg mindig a legjobb lakótelep nyíregyen már a földrajzi elhelyezkedése végett is de ha az anyagi körülményed engedi inkább a jósán kívül a környéken keress inkább házat, lakást ha a lakhelykeresés a célod.
2019. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!