Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan talalhatnek olcso...

Hogyan talalhatnek olcso alberletet?

Figyelt kérdés
Facebookos csoportokban es egyeb oldalakon is dragak es tobbnyire butorozottak. Nekem egy szemelyre kene es uresen.(vannak butoraim)

2019. jan. 3. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- Ha önálló lakást szeretnél, kénytelen leszel beérni jó távol a városközponttól,

- vagy társbérletbe összeköltözni másokkal, csak szobát bérelni lakáson belül.


Magasan vannak a lakásbérleti árak, senki sem lesz hülye, hogy olcsón adjon ki neked egy olyan lakást, amit drágán is ki tud adni.

2019. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsó a nehéz benne. Jófogás? Facebookban nem hiszek... A jófogás szűrője ingatlanra nem valami kolosszális, az ingatlan appjára meg kevesebb hirdetést töltenek fel, szóval sajnos a meglévő szűrőkkel át kell forgatni többször a hirdetéseket. Vagy összeghatáronként, vagy kombinációkban. Plusz ingatlan.com, ingatlanbazar, helyi oldalak, ingatlanirodák oldalai.
2019. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beállítod az adatbázisba, milyen legyen - árral együtt - és kijön a kínálat.
2019. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem a jófogáson. Kevesebb kiadó lakás van Szegeden, de a bútorozatlanra hozott 49-et, egész szépek, valamint van olyan szűrő, hogy megbeszélés szerint bútorozott. Plusz nem néztem meg, de kiadó házat, vagy házrészt is lehet keresni, az nem tudom ott mennyi van.
2019. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!