Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ausztriában kutyás albérlet?

Ausztriában kutyás albérlet?

Figyelt kérdés
CNC marósként rentgeteg lehetőségem lenne elhelyezkedni Ausztriában,de mindig utána nézek az adott városban az albérleteknek és szinte sehol sem engednek kutyát! Nagy osztrák ingatlanos oldalakon néztem eddig. Helyi újságban vagy máshogy egyszerűbb lenne? Vagy tényleg ennyire szigorúak? 2 szobatiszta spániel lenne az illető...

#Ausztria #kutyás albérlet
2019. ápr. 11. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol keresel albérletet? Én csak néhány helyen olvastam, hogy háziállat nem vihető. Nézd a willhaben oldalán! Van telefonos app is hozzá.
2019. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rá nézek köszönöm! :) Ismerősöm is mondta,hogy Bregenz környékén is szinte lehetetlen találni...

Amúgy itt szoktam nézni: " [link]

2019. ápr. 11. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Az is jó, amit nézel, meg a willhaben, szokták írni hogy Hunde sind wilkommen, stb. Csak ott nem jól szűrni ingatlanokra.

Plusz beírod Googleba, hogy immobilien Österreich, és kidob még több ingatlanos oldalt.

(+kostenlose Kleinanzeige Österreich)

2019. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A willhaben-en is kiválóan lehet szűrni ingatlanokra.
2019. ápr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 nézz meg egy itthoni ingatlanportált, hadonlitsd össze, pl. ingatlan.com. Az nem szűrés, hogy hol van, meg mennyi az ára.
2019. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!