Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen lehet egy nővérszálló?...

Milyen lehet egy nővérszálló? Hányan élnek egy szobában? Mi tartozik hozzá? Mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

Fontolgatom, elköltözésem ugy , hogy nővérszállóra mennék.

Akinek volt benne tapasztalata illetve ,mi hogyan megy kérem írjon.

Főleg Győr érdekelne



2019. ápr. 30. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Győrről nem tudok, de általánosságban: Olyan, mint a kollégium. Vannak lepukkantak, vannak fullosak. 2-4 személyesek a szobák, folyosón a vizesblokk. Közös konyha.


Amúgy: https://www.youtube.com/watch?v=NEjtD-cAyLk

2019. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az átkosban voltam kórházi gondnok. A bővérszálló is a védőszárnyaim alá tartoztak. Kétszemélyes szobák voltak, csak a nagyon erős hátszéllel rendelkezők tudták elintézni, hogy egyedül lakjanak.
2019. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én voltam nővérszállón amikor gyakorlaton voltam.Ugyan nem laktam ott de láttam milyen olyan mint egy koli de tényleg csak felnőttekkel. Közös wc és zuhanyzó van a folyosón és közös konyha a szobákban ketten laknak akik mégis egyedül voltak azokhoz bármikor érkezhetett társ.
2019. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!