Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan lehetne eltüntetni a...

Hogyan lehetne eltüntetni a dohányszagot a lakásból?

Figyelt kérdés

Az előző albérlő bent dohányzott. Azóta ki lett festve, ki lett takarítva. De én nagyon érzékeny vagyok a szagokra, és érzem folyamatosan a büdöset. Ha kijövök a lakásból, érzem magamon, a hajamon, a ruháimon, még a telefontokomon is nagyon durván.


Próbálkoztam füstölővel, de a lakótársam (aki a lakás tulaja egyben) nem bírja annak a szagát.


A szellőztetés is folyamatos.


Van valami tippetek, hogyan szabadulhatunk meg ettől az undorító dohányszagtól?



2019. máj. 16. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljes bútor-, szőnyeg-, függönycserével, vagy költözéssel.
2019. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Egy kis tálkába tegyél vattacsomót és önts bele ecetet.

Akkor lenne a leghatékonyabb, ha dohányzás közben ázna a vatta az ecetben, pl. dohányzó vendéget fogadnál. De valamire talán így is jó lesz.

Ostoba tulaj, engedte összebüdösíteni a lakást. Sok ember emiatt ki se vette volna!

2019. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beivódott a falakba, bútorba, szőnyegbe. Én sem bírom a szagát, szerintem ha nem tudsz ezzel mit kezdeni, akkor költözz el.
2019. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

"Azóta ki lett festve, ki lett takarítva."

Akkor a parkettából és a tűzhely alatti mocsokból árad...

2019. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. :(
2019. máj. 16. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

A festés-takarítás ellenére valahol még maradt valami, ami füstszagot áraszt. A falak aligha árasztják festés után.

Ecetről már én is hallottam de nem olyantól, aki ki is próbálta. Viszont az anyósnyelv (Sansevieria) és még más szobanövény is (nem ismerem csak biztosan tudom, hogy van még) eltünteti a dohányfüst szagát. Az anyósnyelv biztosan!

2019. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Attól félek, a beépített bútorok (konyha, fürdő, előszoba) árasztják magukból ezt a szagot. Az alapos átsikálás ellenére. :( Nem tudom, az ecet hogy venné ki a fából ezt a szagot. Gondolom, az csak a levegőt tisztítja.
2019. máj. 17. 16:21
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
A beépített bútorokat ki lehetne ventilátorral szellőztetni, pár órán keresztül. Nem gondolom, hogy a bútorfa magába szívta volna a dohányfüstöt, vagy a szag az átfestett falakból jönne még most is. Szellőztess át minden zeg-zugot ventilátorral. Jobb ötletem egyelőre nincs.
2019. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2019. máj. 18. 10:27
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
én ajánlottam hogy cigerettázzatok a lakásba és akkor nem érzed a szagot csak érthetetlen okból törölték. ha nekem szól a köszönet, hát nagyon szívesen igazán nincs mit, állok máskor is a rendelkezésedre
2019. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!