Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Albérlet

A kérdés

Hogyan lehetne eltüntetni a dohányszagot a lakásból?

Az előző albérlő bent dohányzott. Azóta ki lett festve, ki lett takarítva. De én nagyon érzékeny vagyok a szagokra, és érzem folyamatosan a büdöset. Ha kijövök a lakásból, érzem magamon, a hajamon, a ruháimon, még a telefontokomon is nagyon durván.

Próbálkoztam füstölővel, de a lakótársam (aki a lakás tulaja egyben) nem bírja annak a szagát.

A szellőztetés is folyamatos.

Van valami tippetek, hogyan szabadulhatunk meg ettől az undorító dohányszagtól?

Keress kérdéseket hasonló témákban: dohányszag, lakás

máj. 16. 14:12  Privát üzenet  

A válaszok
Teljes bútor-, szőnyeg-, függönycserével, vagy költözéssel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 16. 14:29 Privát üzenet
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Egy kis tálkába tegyél vattacsomót és önts bele ecetet.

Akkor lenne a leghatékonyabb, ha dohányzás közben ázna a vatta az ecetben, pl. dohányzó vendéget fogadnál. De valamire talán így is jó lesz.

Ostoba tulaj, engedte összebüdösíteni a lakást. Sok ember emiatt ki se vette volna!

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 16. 14:34 Privát üzenet
Ez már beivódott a falakba, bútorba, szőnyegbe. Én sem bírom a szagát, szerintem ha nem tudsz ezzel mit kezdeni, akkor költözz el.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 16. 14:36 Privát üzenet

"Azóta ki lett festve, ki lett takarítva."

Akkor a parkettából és a tűzhely alatti mocsokból árad...

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont máj. 16. 15:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat. :(

# 5/10Időpont máj. 16. 15:39 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

A festés-takarítás ellenére valahol még maradt valami, ami füstszagot áraszt. A falak aligha árasztják festés után.

Ecetről már én is hallottam de nem olyantól, aki ki is próbálta. Viszont az anyósnyelv (Sansevieria) és még más szobanövény is (nem ismerem csak biztosan tudom, hogy van még) eltünteti a dohányfüst szagát. Az anyósnyelv biztosan!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 16. 15:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Attól félek, a beépített bútorok (konyha, fürdő, előszoba) árasztják magukból ezt a szagot. Az alapos átsikálás ellenére. :( Nem tudom, az ecet hogy venné ki a fából ezt a szagot. Gondolom, az csak a levegőt tisztítja.

# 7/10Időpont máj. 17. 16:21 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

A beépített bútorokat ki lehetne ventilátorral szellőztetni, pár órán keresztül. Nem gondolom, hogy a bútorfa magába szívta volna a dohányfüstöt, vagy a szag az átfestett falakból jönne még most is. Szellőztess át minden zeg-zugot ventilátorral. Jobb ötletem egyelőre nincs.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont tegnapelőtt 08:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben, köszi!

# 9/10Időpont tegnapelőtt 10:27 Privát üzenet
én ajánlottam hogy cigerettázzatok a lakásba és akkor nem érzed a szagot csak érthetetlen okból törölték. ha nekem szól a köszönet, hát nagyon szívesen igazán nincs mit, állok máskor is a rendelkezésedre

A válaszíró 23%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont tegnap 20:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bogarak jelentek meg a mai nap reggel. Ilyen apró zöld izék, két-három mm-esek. Hogy lehetne eltüntetni? A nevüket sem tudom?
Mivel tudnám eltüntetni a falfirkát? SOS
Mivel lehetne eltüntetni a mosogató lefolyónál a sárga foltot?
Mivel lehetne eltüntetni a dohányszagot egy valódi bőrkanapéból?
Hogyan lehetne a tömény dohányszagot eltüntetni belőle?
Hogyan lehet a kárpitból eltüntetni a dohányszagot? Nem ismertek valamilyen jó semlegesítő spray-t, permetezőt?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Albérlet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!