Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten a 8. kerületi Víg...

Budapesten a 8. kerületi Víg utca mennyire veszélyes környék?

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben meglett a válasz, állítólag a legrosszabbak közé esik.
2019. jún. 8. 00:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig egyáltalán nem vészes. Oké, egy vidékinek néha vannak paranoiái és tévképzetei, nyilván nem egy Rózsadomb és az sem mindegy melyik vége. A Népszínház utcai zűrösebb valamennyire, de a József utcaival nincs gond, persze mindenhol történhet baj. Továbbá azt sem árt tudni, hogy a Víg utcában van a kerületi( a VIII. kerületi ofkorsz) Rendőrkapitányság is, így nyilván nem a bejárat alatt fognak sem kirabolni, sem egy bicskát beléd állítani. Nem egy Vigadó-tér, de a legrosszabbaktól nagyon messze van, csak az gondolhatja ezt róla, akinek semmiféle városismerete nincsen, pláne nem Józsefvárosi. Laktam ott még régebben, mikor zűrösebbnek számított kicsivel, soha nem volt semmi gondunk sem, ma meg a sok eltévelyedett azt hiszi, vasvillára hányják, amint beteszi a lábát a kerületbe. Ennyi erővel bárhol érhet bármi, bizonyára nem vágyik senki a Hős utcai gettóba, meg megvannak mindenhol az elkerülendő helyek, de ennyire parázni sem kell. Néztem én is anno miket írnak, jelölnek egyes honlapok, portálok nogo zónának és nem tudom ki a fene szerkesztette őket, de azon kívül, hogy vaktában eltalált párat, tutira nem élt soha Budapesten.
2019. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2019. jún. 8. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Megszólalt a lakástulaj #2 személyében...
2019. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nyócker szívében van, tehát olyan is. Ha jártál már arra, tudod milyen lecsúszott alakok tudnak arrafelé járkálni. Pozitívum, hogy ott van a VIII. kerületi rendőrség, tehát jóval biztonságosabb mint másik utcák.

Nem kell félni a 8. kerülettől, nem olyan vészes mint mondják. Ha street-smart vagy akkor semmi bajod nem lesz. Kőbánya ennél sokkal de sokkal gázabb. Másik nagy előnye a Víg utcának, hogy közel van a metró, 4-6 így pillanatok alatt eljutsz bárhova.

2019. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!