Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen márkájú és típusú...

Milyen márkájú és típusú klímát ajánlotok fűtésre optimalizálva 3,5 kw-osban?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Panasonic, Daikin, Gree. Konkrét típust nem tudok írni, kis keresgéléssel rájuk akadsz, ha igényed van rá, wi-fi funkcióval is.
2019. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Panasonic inverteres van. Szuper minden szempontból.
2019. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly rakattam be 3,5 HD-t.Mindennel együtt kerek 2kiló volt.Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2019. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha minőséget akarsz és fűtésre optimalizált klímáról van szó akkor az a GREE-nél kezdődik, itt is van alsó, közép és felső kategória, tehát nem a márka a fontos hanem a típus.


Ha nem pár évre akarsz venni klímát akkor, GREE comfort x, amber, vagy az U sorozat ezek kb. 200 és 350 között vannak sorrendben, persze függ attól hogy hol veszed. Ha, ettől többet szánsz rá akkor Toshiba, Mitsubishi, Panasonic.

Ha tényleg profi és egyben halk gépet akarsz akkor a Panasonic-ot vedd a 3,5kW-os 750 ezer pénz. A GREE gyártmányok alapba elmennek 10-15 évet a Panasonic-nál ne csodálkozz ha 20 évet is kihúz, főleg ha karbantartod.

2019. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!