Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy szekcionált garázskapu?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinaltatni a meglevő helyett egy távirányítással működő szekcionált garázskaput, kB 2500*2100 a nyílás, nem tudom szükséges lesz e kőműves munka, külön villanyszereles. KB 500 ezres kategória mindennel együtt vagy inkább 500 ezer és 1 millió Ft között? Kérek majd árajánlatot cégektől nyilván, csak azoknak a tapasztalataira vagyok kíváncsi akik már csinaltattak, hogy mindennel együtt mi lett a vége? Mert ilyenkor szinte mindig felmerul valami plusz költség, amit az árajánlat adaskor nem lehet beleszamolni. Köszönöm előre is
2019. júl. 27. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Ez standard méret, úgyhogy árban kedvező.

Hörmann szekcionált kapu 300 ezer körül van beszereléssel.

Alap fehér színben.

1 konnektor kell neki.

Ha a nyílásnál 30 cm-rel több a belmagasság, akkor kell valami tartószerkezet is, amire rögzítik a síneket.

2019. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csillagdora válasza:

mi az Eurokaputól rendeltünk még vagy 10 éve, mert ők voltak a legolcsóbbak (apu szerint). Azóta is teljesen jól működik a garázskapu, soha nem volt baj vele.


Ez a honlapjuk:


[link]

2020. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap kértem árajánlatot, 240*200-as nyílásra. Egyelőre még nem kaptam számot. De 600 körüli árra számítok, legegyszerűbb kivitelben. Nem kell se famintás csicsa, se bluetooth-os vezérlés és az se baj, ha nem 3 másodperc alatt csukódik be.
2022. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Ha érdekel valakit, bruttó 540 lett a végösszeg Hörmannra.
2022. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!