Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Építkezés

A kérdés

Tudnátok mondani olyan zsákos esztrichbetont amit már 20mm-es vastagságban is lehet használni betonfödémre kötőesztrichként?

Tudnátok mondani/belinkelni ilyet? Keresgélek a neten, de csak olyanokat találok amelyek 30-35mm-es vastagságtól kezdve ajánlottak (pl.baumit estrich). Köszi!

szept. 11. 18:21  Privát üzenet  

A válaszok
Mi lenne a szükséges maximális vastagság?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 11. 20:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

20 mm

# 2/4Időpont szept. 11. 20:45 Privát üzenet

Én azt csináltam, hogy flexibilis csempe ragasztóval behúztam az egészet fogazott gletvassal, és miután megkötött, utánna egy jó minőségű esztrichhel folyósan lebetonozod.

Vagy a csemperagasztót kiöntöd önterülő aljzat kiegyenlítővel.

Ez lehet hogy jobb lenne ilyen vékonyságban,,,😀

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 11. 20:56 Privát üzenet
Ha a maximum vastagság "csak" 20 mm akkor erre tökéletes a mapei novoplan maxi. 3-40mm vastagságig alkalmazható flexibilis önterülő aljzatkiegyenlítő.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 11. 20:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Üdv! Valaki megtudná mondani hogy melyik szakma használ több szerszámot? Víz-gáz-fűtés szerelő vagy kőműves.
Alkalmi munkára keresek segédmunkást, (kb két hónap) de nem tudom mennyi most egy segéd napi fizetése. Valaki meg tudná nekem mondani?
Tudnátok Szolnokon olyan tüzépet/helyet mondani, ahol lehet kapni jó áron megmaradt, pár tizednégyzetméteres fa darabokat (pl. farost lemez, osb lap, ilyesmi)?
Tetőcserénél, ha lemeztető megy rá, mire kell figyelni? Tudtok mondani lemeztető lelő helyeket?
Békés megyéből tudtok mondani megbízható klímaszerelőt, aki nem nagyon drága?
Megtudná valaki mondani, hogy egy házba mennyibe kerül a közművek bevezetése?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Építkezés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!