Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy 75nm alapterületű kockaház...

Egy 75nm alapterületű kockaház komplett tetőszerkezetének költségei mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Adott egy 75nm-es kockaház, szimpla sátortetős, ami szerkezetileg nem a legjobb már. A tetőn még nem voltam, így a gerendázatról, szarufákról nincs tudomásom. Sima fa födémes. Ami biztos, hogy cserepes lemezzel fedném mindenképpen a tetőt. Nyilván az új lecek mindenképpen kellenek. Itt, ami kérdéses, hogy mi éri meg jobban. Ha esetleg olyan állapotban van néhány gerenda, vagy szarufa, amit ki kell váltani, az mennyire macerás?

Itt én most nem pontos költségeket, és árajánlatot szeretnék kérni, hanem olyanokat kérdezek, akik mostanában újítottak fel tetőt, illetve, ha lenne itt ács, azok válaszolhatnának, hogy még is mire számítsak.

Ezt a dolgot tavasszal tervezem megvalósítani, szóval persze megfogok kérdezni egy jó pár ácsot előtte.



2019. szept. 25. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha kell szalufákat cserélni,nem macerás .

Lehet hogy kell fogó párokat is (összekötők )pótlólag berakni.Ahány szalufa annyi léc ,meg vizszintesen is kb 32 cm ként .Aztán tető fólia is .

Szerintem 2 millkából ki lehet hozni munka dijjal is .

4 tagú ács brigádnak 2 napi munka

Ha rossz az esőviz csatorna azt is cserélni szokták .Ez szokott még húzós lenni .

2019. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!