Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mit szoktatok tenni kocsi...

Mit szoktatok tenni kocsi bejáróra?

Figyelt kérdés
Zúzott követ ajánlottákva tuzepen, de nem valami olcsó, idővel össze áll, nem tudom vizet hogy engedi át.

2019. nov. 15. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondták, és nem lesz vízzáró soha.
2019. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Ha csak simán a földre elszórod a murvát, akkor jó hogy pár hónap alatt a kocsi súlya miatt összekeveredik a földdel.

Legalább 15cm-es ágyat kell csinálni.

Az aljába mehet jó erős (nem a legolcsóbb) geotextil, majd 10cm poros 0-50mm-es murva utána TÖMÖRÍTÉS, a tetejére meg valami osztályozott zúzalék 5cm vastagságban.

Én így csináltam 6 éve, azóta még a gaz se nőtt ki, és természetesen egy deka víz sem áll meg rajta, plusz a textilnek köszönhetően a földdel sem tud összekeveredni a murva.

Így nem "sárosodik" el az út.

Ellenben a szomszéd aki simán csak kiszórta tavasszal a murvát a bejárójára, most már csak a gazt látni meg hogy az egész összekeveredett a földdel és tiszta trutymó.

2019. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!