Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Fürdőszoba burkolás ötletek?...

Fürdőszoba burkolás ötletek? 2 színből, fényes és matt kivitelben is elérhető 20x60-as lapokkal.

Figyelt kérdés

A fürdőnk 2,2x3,7 nagyságú, melynek egyik sarka külön bejáratú toalett. Tehát L alakú fürdőszoba és nem túl nagy. Csak hogy ne óriás fürdőkről küldjetek képeket.

De külön részleteket is küldhettek, hogy pl.kádnál vagy a burkolt zuhanynál (tálca nélkül), hogyan lehet játszani a lapokkal.

Ami a kiszemelt garnitúrához tartozik dekor lap,az egyik sem tetszik, tehát ezzel a tulajdonképpen 4 felé lappal lehet bátran variálni. Köszi minden ötletet!



2019. nov. 26. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy a fürdő, nem tolnám túl a dizájnt. Mivel hosszú, keskeny, max. valami keresztbe csíkot tennék be, hogy rövidítse a teret.
2019. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, viszont nem értek vele egyet. Egyrészt ez a fürdőszoba nem a "hosszú keskeny" fajta. A bejárata az egyik hosszabb fal közepén van és a leválasztott helyiség miatt éppen egy négyzetet látsz amikor belépsz. De különválasztás előtt se tűnt annak. Másrészt akárhány ettől sokkal kisebb fürdőszobát néztem meg a neten, nemhogy kettő, de sokszor három féle burkolatot is kombinálnak nagyon ízlésesen. Én is már ott tartok, hogy keresek ehhez a termékcsaládhoz illő valamilyen dekort. Ami visszaköszönhet még egy-két bútoron is. De egyenlőre, továbbra is keresem a megoldást az arányokra, elhelyezésekre...
2019. nov. 26. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez annyira a helytől és a burkolat színeitől/textúrájától függ... Négyfélét én sem raknék bele, max. 2-3-at. Tipikusan ugyanúgy, ahogy a szobák egyik falát más színűre festik, itt is kitalálhatod, hogy melyik fal legyen hangsúlyos, vagy burkolhatod külön a zuhany mögötti fala(ka)t vagy felfuthat a padló "színe" a falra - ezek a tipikus megoldások. Kétféle csempét is keverhetsz "véletlenszerűen", ha tetszik, de akkor a többi legyen homogén. A csíkokat én sem szeretem, általában időtállóbbak a minél kevésbé mintás megoldások.
2019. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Eddig egyébként egyetlen színűre/fajtára képzeltem az egészet, sőt más árnyalatot is. Párom viszont most találta ezt a csempe párt amiért odáig van és minél több nap telik el... Én is annál jobban.

Az alap szerintem az lesz, hogy a sötétebb fényes megy mindenhova oldalra és ugyanez a sötétebb csak mattban megy a földre. Aztán a világosból meg majd még kitalálok valamit... Mert szeretné,ha mind a két színből lenne és talán igaza is van, hogy csak a sötétebbel nem lenne jó,mert sötét lenne... nem tudom...

2019. nov. 26. 16:09
 5/5 Á.Zoli ***** válasza:

Két szín elég. Maximum a dekor legyen a harmadik. Fektetve rakva növeli teret, állítva magasítja. Szoktam olyat csinálni, hogy fektetve rakom a fő lapválasztást, és mondjuk a mosdónál, vagy wc mögött rakok más színt állítva, úgy hogy a fuga vagy egyáltalán ne találkozzon a két rakási mód találkozásánál, vagy pont jó legyen.

Egyébként burkoló boltokban készítenek látványtervet, ahol láthatod és variálhatod a végleges elkészítés előtt, hogy kb. milyen lenne ezzel, vagy azzal.

2019. nov. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!