Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » WC kérdése építkezés alatt?

WC kérdése építkezés alatt?

Figyelt kérdés

Van egy normális pottyantós' WC-nk az építési telkünkön.


Hordóba (igaz kicsit rozsdás már) megy a cucc, nem pedig a földbe.


Építkezés alatt a munkásoknak kell majd mobilWC-t kölcsönözni? Vagy elfogadott lehet a pottyantós?


Akármilyen oldalról. Pl.: törvény, szokás, akármi.


Köszi!



2019. dec. 14. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Elöször is a mobil sokkal higiénikusabb, emellett nem hinném, hogy ez az a költség, ami földhözvágna benneteket.
2019. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Pössenteni ugy se a wc-re mennek, nagy wc meg úgy se olyan sok, ha kulturált a pottyantós maradhat.
2019. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
Jó az ha normál8s állapotban van
2019. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Attól függ. Ha mobilWC-t kölcsönzöl és megkéred a melósokat (igen, ezt ki kell külön hangsúlyozni), hogy oda járjanak pisálni is, mert hogy húgyszagot nem szeretnél, akkor érdemes mobilWC-t kölcsönözni, máskülönben ha kulturált a pottyantós, az is megteszi, de neked kell majd kitakarítani, azért azt ebbe számold bele! Törvény szerint nem tudom, szokás szerint elfogadható, sok esetben akár semmilyen lehetőség sincs. (ami mondjuk baromira kellemetlen és mérgesítő egyébként)

Azt azért vitatnám, hogy egy mobilWC higiénikusabb, mert a MobilWC-kben gyakorlatilag úszik a lé, amire te ráülsz, amibe te belesz-rsz s ami akár a seggedig fröccsen vissza.

Én úgy vagyok vele, ha minden kötél szakad, akkor maximum elmegyek WC-re egy építkezésen, de jellemzően akkor is, ha lehetőség adott, inkább bemegyek egy közeli kocsmába/vendéglőbe és iszok kávét vagy üdítőt aztán elmegyek WC-re. Minek után tudom, hogy ez milyen és milyen kellemetlen helyzet, nekem az volt az első dolgom a telken, hogy ástam egy méretes lyukat (szerintem egyébként törvényileg pont, hogy ez ami tilos!) összeszögeltem egy WC-t OSB-ből, abba beállítottam egy olcsó WC csészét, és öntsék le maguk után. Aztán be lett temetve a lyuk később, a víz meg nyilván elment. Ez a legideálisabb, még ha a különálló kerti WC jellemzően egyébként tiltott a települések építkezési rendeleteiben. Nálad a bódé már meg is van. Én biztos, hogy nem takarítanám ki utánuk a WC-t, úgyhogy hordó ki, ülőkét lebontanám, ásnék egy lyukat mögé, azt letakarnám, aztán abba bevezetni PVC csövet, arra ráültetni egy WC csészét. Ha építkezés, gondolom én lesz földmunka is, nem? Meddig tart markolni egy lyukat? Törvényileg nyilván nem mehet a földbe, de esetedben ez, hogy hordóba megy... :D A hordó szarral amúgy mit csinálnál? Azt is elásnád, nem?

2019. dec. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Nekem leégne a p0fámról a bőr, ha egy hordóba hugyoztatnám a munkásokat.....

Rendelnék egy mobilwc-t, nem egy olyan egetverő dolog.

2019. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!