Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Tudtok Sukoró, Fehérvár,...

Tudtok Sukoró, Fehérvár, Pákozd környékén kőművest aki szépen dolgozik? Pár m2 ytong belső válaszfalat kellene felhúzni. Ha magam csinálnám, mire kell figyelnem? Kezdjek neki én (nem igazán értek hozzá)?

Figyelt kérdés
2019. dec. 21. 10:08
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá akkor arra kell figyelni hogy ne kezdj hozzá. Mire minden szerszámot megveszel ami a munkshoz kell az már egy nagyobb ösdzeg pláne ha sose használod utána. Inkább fizesd ki a munkadíjat.
2019. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez lesz. Inkább szakemberrel csináltatom...
2019. dec. 21. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Én velencei vagyok, itt helyben csak 1 jut eszembe, Ő precízen dolgozik, de irreálisan drágán! Egyszer küldött részletes árajánlatot a homlokzat újravakolásáról, majd leesett az állam, több a munkadíja, mint az anyagár!

Illetve egyet tudok Kápolnásnyéken is, Ő is kiváló szakember, és az árai is sokkal megfizethetőbbek, de tudtommal Ő csak nagyban dolgozik, nem hiszem, hogy mindössze ennyit elvállalna! :/

2019. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ennyire felesleges szakember főleg, hogy 5ből 4 lehúz és gányol. Megveszed a téglákat megveszed a hozzá ajánlott ragasztót, de kb a csempe ragasztó is megfelel. Nézel 1-2 YouTube videót, megveszed a szerszámokat, akár mindegyikből 4et tartaléknak és még így is olcsóbban fogsz kijönni, mint egy "szakemberrel".
2019. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!