Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Reális az árajánlat? Szigetelé...

Reális az árajánlat? Szigetelés, vakolás, lábazati szigetelés, színezés.

Figyelt kérdés

Vegyes falazatú házhoz kerestünk szigetelő szakembereket. 130nm a falfelület, van a tégla részén már 6 cm szigetelés, de javítani kell, plusz lábazati szigetelés kéne rá, plusz egy 30nm -es részen síkba kell hozni a falat. Elég pepecs munka, azt mondta minden kivitelező, hogy 2 hét a kivitelezés.

Na erre egy cégtől kaptunk ajánlatot, aki 2 millióért vállalalná anyaggal együtt.

Ki tudnánk fizetni, de nem gondoltam, hogy ennyi lennem. Fejér megye, de a cég Pesti. Sajnos a környéken nem vállalta senki.

Ez reális ár érte?

Köszönöm a válaszokat


2020. febr. 13. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán találsz olcsóbbat, de bizony nem nevezhető pofátlanul magasnak.
2020. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Irreálisan magas.

Te megkeresel 2 hét alatt két milliót?!

2020. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyilván nem, nem keresek ennyit két hét alatt. Ennek viszont kb. a fele anyag költség. A munkadíj pedig nyilván egyrészt nem egy emberé lesz, plusz még adózik is belőle ugyanis számlát kértem róla.

Ettől függetlenül még mindig nem tudom, hogy keressek e tovább.

2020. febr. 13. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt már könnyebb megválaszolni.

Igen, keress, legalább lesz összehasonlítási alapod.

Ha senki más nem vállalja, mert annyira el van havazva munkával, az is érthetővé teszi, hogy aki mégis vállalja, az miért kérhet sokat.

2020. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!