Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A mostani állami napelemtámoga...

A mostani állami napelemtámogatás, csupán kamatmentes hitel? Amennyre utána jártam, csupán ezt talaltam.

Figyelt kérdés

2020. márc. 22. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Csupán.
2020. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csudás.
2020. márc. 22. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi érdeke lenne az államnak, hogy kifizesse a Te napelemeid 10-20-30%-át? Semmi haszna nincs. Így örülhetsz ha kamatmentes hitelt kapsz.
2020. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen csak kamatmentes hitel ennyi a nagy támogatás, ráadásul egy csomó feltételnek meg kell feleleni és van egy rakás kezelési költség is.Mi is szerettük volna de aztán lemondtunk róla
2020. márc. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 leviapu válasza:

Igen az, de...


1. Honnan veszel fel ezen kívül kamat mente hitelt, ebben az esetben több milliót?

2. Mivel a törlesztő részlet nem változik, gyakorlatilag minden évben, amikor infláció van, vagy drágább lesz az áram, nyersz a dolgon!


Én 2,1 millióért rakattam fel napelemet, ami jócskán többet termel, mint az átlag fogyasztásom, és 10 ezer alatt lesz a havi törlesztőm 5 év múlva, 10 év múlva, 15 év múlva...


Gondolj vissza, hogy mennyit ért a pénzed 15 éve! Na ezért éri meg!

2020. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Igen igen! Csak 200 ezret kellet be fizetnem!
2020. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!