Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen típusú kandallót...

Milyen típusú kandallót válasszunk?

Figyelt kérdés
Gáz, elektromos vagy fa tüzelésüt? Ki bánta meg a választását és miért? A fának hangulata van de nagyon koszol vagy kibírható?

2020. ápr. 21. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fa természetesen koszol, és a hamut is el kell hordani. Az elektromos drága. Valamint elég rossz hatásfokkal bír egy kandalló, gyorsan kihűl. Jó dolog, hogy hangulatos, gyors kis melegre alkalmas esténként.
2020. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze nem ez lesz a fő fütés,csak a hangulat miatt szeretnénk,de most sokan elbizonytalanítottak
2020. ápr. 21. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak megtámogatni tudom az 1 est .

Hangulat keltéshez elég drága .

2020. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak időnként kell, akkor nem tudom miért gond a koszolás. Nem lesz feltétlen ganyé, ha behozol kosárba 2 adag fát. Legyen rendes tartója, helye. A hamu meg lesz, el kell hordani. A tiszta fahamu sokmindenre jó, ha van kedved használni. Jó hamulúg lesz belőle, a földre kiszórva is jó, a lúggal régen fát is kezeltek. Vagy kidobod. Mindez nem azt jelenti, hogy a szoba ettől mindig látványosan koszos lesz. Könnyítésnek létezik hamu porszívó is. Ha kell, akkor ez ezzel jár. Valamit valamiér. Ha jó a fa ropogó hangja, azért tenni kell valamit.

Választhatsz gáz kandallót is, sokszor szépeket látni, de kevesen használják. nem tudom milyen alkatrész ellátottsága, működési biztossága, stb.

Az elektromos biztosan drága.

A bio kandalló semmire sem való, az tuti, csak nézni lehet.

A többit neked kell eldönteni. Hajlandó vagy e valamire valamiér...

2020. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!