Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül egy elektromos...

Mennyibe kerül egy elektromos működtetésű tolókapu, anyaggal, munkadíjjal az alábbi paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Régi, 40 éves rozsdás kaput (autóbejáró) szeretném lecserélni valami modernebb és kényelmesebbre.

A régit akár én is elbontom, kb fél óra munkával.

Kell két zsalukő oszlop. Ez elég lenne a legegyszerűbb kivitelben, nem kellene burkolni.

Kapu 3,5 m széles, tolókapu. Ebből is elég lenne csak a szerkezet zártszelvényből hegesztve. A lécezést megoldom magam.

+ a mozgatáshoz a mechanika, motor, stb, 2 távirányítóval.

Áram a kaputól kb 4,5 m-re van, de azt megoldom magam, hogy szakszerűen kivezetem a mozgatómotor helyéig.

Ilyen feltételekkel, aki mostanában csináltatott hasonlót, kb mennyiből állhat meg? Van egy elképzelésem, hogy mennyit költenék rá. De kíváncsi vagyok, hogy ebbe a keretbe beleférhet-e, különben bele se kezdenék.

Köszönöm.


2020. máj. 10. 21:21
 1/3 anonim válasza:

A motor maga 3m fogaslécel 70.000 től indul vasanyag se olcsó plusz ha betonozol 200.000 be szerintem beleférsz .

Nekem csak a nyílás 6m de nincs kész meg nem is mertem számolni 😂

2020. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
180 volt, lécezést én csináltam
2020. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt nem tartom soknak. Igazság szerint 400-500e-nél nem szívesen adnék érte többet. De ezek szerint ebbe belefér.
2020. máj. 11. 07:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!