Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Gipszkarton lezáró profilt...

Gipszkarton lezáró profilt hogy kell felhelyezni?

Figyelt kérdés
Gipszkarton befogó profil, lezáró profil vagy "J" lezáró profilként találtam meg neten, ki hogy ismeri. Gipszkarton szabadon álló élére szeretném feltenni, de semmi infot nem találok róla, hogy ezt csavarozni, ragasztani vagy ráglettelni kellene? Műanyag, festhető élzáróról lenne szó. Köszönöm.

#profil #felhelyezés #gipszkarton #élvédő #élzáró #befogó profil #élzáró profil #J profil
2020. máj. 11. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A You Tubon biztos van ilyen.
2020. máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi annak idején egyszerű irodai tűzőgéppel rögzítettük fel, éppen csak annyira hogy lehessen glettelni.
2020. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2+ azóta már van tűző kapapácsom is :)
2020. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1 Linkelnéd kérlek? Ha találtam volna, nem kérdeztem volna. Ez nem a hagyományos élvédő, amit youtube videó nélkül is logikus, hogy kell felhelyezni, hanem a gipszkarton szabadon álló élére való műanyag, festhető élzáró.
2020. máj. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!