Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mik voltak a fontos szempontok...

Mik voltak a fontos szempontok, elképzelések nálatok az építkezésnél?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet ami befolyással volt a terveitekre, amik mentén a terveiteket megvalósítottátok.
2020. máj. 23. 09:58
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Hát az hogy mindent minél olcsóbban ússzak meg mert nagyon szűkös volt a keret. Szinte mindent magam szereztem be alapos utána járással hogy hol olcsóbb. Amit tudtam és szabadott magam csináltam meg a családdal hogy azokért se kelljen fizetni. Megpróbáltam figyelni hogy megbízható hozzàértő szakember tegye csak be a lábát hozzàm. Ez sajnos nem mindíg sikerült. Igyekeztem minél többet rànézni az építkezésre hogy minden úgy megy e ahogy kell. Csak fix munkabérre alkudtam. M2 re minden munkafolyamatot a kőművessel áccsal pl. Órabérre senkivel se alkudtam. De ilyennel nem is próbàlkozott senki.
2020. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Elképzelés:

Minél inkább energiatakarékos, egyszerű házat készítsünk - idősebb korban is könnyen fenntartható legyen


Szempontok:

Inkább minőségi anyagból építkeztek, mert most még meg tudom csinálni, de 20 év múlva nem akarom vagy tudom majd újra - rendesebben megcsinálni.

Szerencsére jó kézügyességem van.


Abszolút elégedett vagyok az eredménnyel - már 10 éve benne lakom.

2020. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!