Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A Family Home Kft. helvéciai...

A Family Home Kft. helvéciai céggel vagy az általa épített gyors házakkal kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi. Megbízható cég? Hasonló árfekvésben dolgozó, más gyorsház készítő cég is érdekel.

Figyelt kérdés

#SIP ház #gyors ház
2020. jún. 8. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Facebook: Könnyűszerkezetes,konténer,fém szerkezetes házak csoportba lépj be. Itt talán több tapasztalatot fogsz olvasni. De konkrét cég vásárlóit az építőt megkerülve nagyon nehéz felhajtani.


Alig-alig találsz olyan embert (itt meg pláne), aki épített ilyet és ilyenben is él. Én pár hónapja végigolvastam az elmúlt évek összes témába vágó kérdését és írtam azoknak a kérdezőknek, válaszolóknak, akik könnyűszerkezetesben élhetnek. De alig-alig jutottam valamire.

2020. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, beléptem. Nem gondoltam, hogy ennyi cég van, aki könnyűszerkezetes építéssel foglalkozik... nem tudom, hogyan tudunk majd választani közülük... A férjem keresztszülei kétszintes, könnyűszerkezetesben élnek 20 éve, ők építtették, az akkori technológiával, szerkezetileg teljesen egyben van, fűtési költsége alacsony, meg vannak vele elégedve. Mi is az ő tapasztalataik alapján merünk belevágni ilyen típusú családi ház építésbe.
2020. jún. 10. 04:26
 3/5 anonim ***** válasza:

És komolyan még rá sem kerestél a google-ben előtte?

Igen, rengeteg cég van.

Ami infót én összeszedtem eddig.

Sokan csak szerkezetkészre szeretnek építeni, kis cégek, nem nagyon ellenőrizhetők előre. Ezek nyomulnak facebookon is erősen. Mellette vannak a profibb cégek, akik nem fogják saját magukat promotálni minden post alatt. Ők professzionális, kulcsrakész megoldásokat is adnak. Sokkal erősebb tervezői, szakmai támogatással együtt. Viszont az ő áruk már szinte megegyezik a téglával.


#1

2020. jún. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zozo0174 válasza:
Skönehome amivel mi most elkezdtük de minden cégnél nagyon meg kell nézni mit ad vagy mi van benne az árban. Nagyon megtévesztő mind. Ami nagyon olcsónak tűnik az lehet csak egy váz. Általában az alap nincs benne és tudok olyanról aki azt hitte a csatorna a villanyórás dolgokat majd a kivitelező intézi, hiszen ő kifizetett egy házat. Minden gyorsház cég másra esküszik, ki tudja elfönteni melyik vajon a jó?
2023. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Te, hogy neked mi az ami megfelel. Max olyan tervező tud segíteni benne, aki nem áll szerződésben egyik kivitelezővel sem és tervezői művezetést is normálisan csinál.

Csak ugye ez meg már azért nehéz, mert hogy ilyennel dolgozz együtt, ahhoz kell a telek, kell a pénz, kellenek a konkrét célok. Tehát nem tudsz érdemben "jó előre" felkészülni ilyen mélységben


#1,3

2023. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!