Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A fal illetve cserépbontást...

A fal illetve cserépbontást is el lehet rontani?

Figyelt kérdés

Egy kőműves mellett dolgozom segédmunkásként. Csak ilyen plusz pénz szerzés lehetősége miatt, semmi mélyebb szakma iránti érdeklődés. Holnap beosztott engemet egy másik munkással egy 150 négyzetméternyi területre bontani. Na most ezzel az a probléma, hogy soha nem csináltam még ilyet és beosztott engem holnap egész napra főnöknek. Akivel megyek dolgozni az azt se tudja mi merre, hány méter. Elmondta nagyjából, hogy mit hogyan kell de volt vagy 10 helyiség, mindenhol másik variáció. Éshát én meg nem a memóriámról vagyok híres. Nagyjából megjegyeztem de az egészet nem bírtam felfogni. Na megha meg is értem akkor is ott van a probléma, hogy soha nem volt a kezembe se ütvefúró se pedig vakolatbontó készülék így félek tőle.

Szerintetek van rá okom? Miért bízott rám egy ekkora felelősséget mikor tudja, hogy csoda ha életemben 2x volt a kezembe seprű? Vagy ezt nem lehet elrontani?



2020. jún. 9. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A cserepeket feltolod azokon lyukak keletkeznek és a lyukakon fel tudsz mászni a tetőre onnan kezdheted a bontást a tetejétől lefelé bontani

Lehetőleg ha van rá mód csak a cserépléces szögelt gerendákra állj rá ne a sima cseréplécekre mert az eltörhet alattad

A falbontás meg ennél is egyszerűbb felállittod az állványt aztán kőműves kalapáccsal a tetejétől elkezded téglánként ütni és igy szépen lebontod az egészet

Nem olyan nehéz munka ne félj

2020. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2020. jún. 9. 19:36
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha nem alulrol felfele csinalod, nem lehet elrontani 😂
2020. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!