Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 60x60-as műanyag ablak beépíté...

60x60-as műanyag ablak beépítésekor érdemes tokrögzítő csavart használni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ilyen kicsi ablaknál van ennek jelentősége? (B30 tégla falba megy.)

Érzésem szerint a pur hab is meg kell, hogy fogja.



2020. jún. 22. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem baromi nagy ablak van a garázsban. Nem volt akkora fúrom, hogy becsavarjam, így csak a purhab fogja. Kb egy éve elfelejtem becsavarni, de semmi baja nincs, habár az ablakot sem nyitogatom. Semmi baja nem lesz, de x év után ki tudja hogyan fog viselkedni. Szerintem érdemes egy-egy csavart befúrni, én is fogok ha el nem felejtem🤣
2020. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Most még fogja majd a purbab, de tíz év múlva mi fogja tartani?

Amikor a a habot megette az idő?

Maximum a vakolat.

2020. jún. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia.

60x60-as ablakot én személy szerint nem raktam csavarral, mivel nem fért be a fúrószár+gép a keretbe. Lehet venni "füleket" amiket a keret külső falra eső részére lehet rögzíteni, így nem a tokon keresztül rögzítjük az ablakot, hanem a spalettába.

Egyébként én csak púrhaboztam, mivel wc-ben van az ablak és belülről fogja a csempe, kívülről meg a szigetelés(majd).

2020. jún. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet, hogy tényleg nem fog elférni a fúrógép meg a szár, erre nem is gondoltam, így aztán lehet, hogy nem is lesz kérdés..

2020. jún. 23. 13:24
 5/5 Thorzoli ***** válasza:
Nem kell, aki próbált már ablakot kiszedni, tudja mit bír a hab. Ha a csavarnak kell tartani, akkor már gond van. Nem ez a műanyag ablak gyenge pontja. A berakás, és az üveg ékelése. Ugyanis Uraim a szárnyat az üveg tartja síkban.
2020. jún. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!