Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek ezt mennyiből...

Szerintetek ezt mennyiből lehetne kihozni?

Figyelt kérdés

Kb. egy ~ 40m²-es egyszintes könnyűszerkezetes házra vagy konténerházra gondoltam.

Ebben a nappali meg a konyha egybenyitott lenne, illetve egy kisebb fürdőszoba(zuhanyzó + egy wc), ezt összesen 20m²-be akartam megoldani.

Ezen a nagy élőtérből nyilna ki még 2 félszoba(fejenként ~10m²).

Telekkel és betonalappal nem kell számolni.


Tehát ez a ház a felhúzással, gépészettel és szigeteléssel mennyibe fájna?

Vidékre gondoltam: zala/veszprém megye.



2020. júl. 3. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát 2db 40-es konténer ház egymás mellé rakva így lesz bruttó 4,5m széles és 12meter hosszú ház, ehhez lehet hogy kell rá a tetőre vas szerkezet és trapezlemez, a helyi építési szabályzat követelheti a 30-40fokos tető. Azt mondanám hogy konténer ház kulcsrakeszen 7 millio+ alapozás+ telek ára+ közmű+ engedélyek
2020. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A 7 millió hogy jött ki?

A helyi építési szabályzattal ne számolj, mert egyelőre még telek sincsen.

2020. júl. 4. 04:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet olcsóbb, mint 7 millió. Konténer házam van, abban vagyok bejelentve hivatalosan és évek óta életvitelszerűen élünk.
2020. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ha itt vagy privátban ennél pontosabban levezetnéd, megköszönném!
2020. júl. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!