Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Valaki foglalkozik konnyuszerk...

Valaki foglalkozik konnyuszerkezetes csarnokok epitesevel?

Figyelt kérdés
Talaltam oldalakat akik ezzel foglalkoznak de addig nemszeretnek ajanlatot kerni mig nincs ra meg a teljes keret meg a telek,de erdekelne hogy nagysagrendileg mennyibe kerul egy mondjuk 45nm koruli 5-6m belmagassagu csarnok megepitese. Ha valaki foglalkozik ilyennel vagy epittetett ilyet vagy csak tudja nagysagrendileg az arakat az valaszoljon pls.Ha ez fontos lehet sportletesitmenyt szeretnek majd belole kialakitani. Elore is koszi remelem valaki tud egy kicsit segiteni. :)

2020. aug. 24. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad el azt a 45 m2-t? 5x9méter? Az így elég kicsi 5-6 méter belmagassághoz képest.
2020. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem irtam el de atgondoltam es valoban. De 100nal mindenkepp kissebbet szeretnek mert akkora meg nemkrll. Szoval olyan hatvan korul lenne jo. 60-100m2 kozott.
2020. aug. 24. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!