Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha van három millióm, abból...

Ha van három millióm, abból fel tudok húzni, egy lakható kis egyszobás faházat? Telek adott.

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Készíts kölségvetési tervet, hogy tisztán láss.
2020. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Közművek hogy állnak?
2020. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%
Megoldható, ha közművesített a telek
2020. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy faházat talán.
2020. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Én megkérdeztem a googlet..


[link]

2020. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy a Jófogáson nézelődnék, mert bontásra árulnak egész jókat, nagyon olcsón. Összeállsz egy haverral, vagy fogadsz egy embert és szakszerűen szétszeditek (megszámozva az elemeket)

Utána számsorrend szerint összerakjátok.

Ez pl. téliesített, szigetelt, 35 m2.

Ha összerakás után lefested, mindennel együtt (alap, szállítás, festés, segítség megfizetése) 1-1,3 millióból lesz házad. Villany láthatóan van, teszel bele gipszkarton válaszfalakat és vagy bevezeted a vizet, vagy kívülről oldod meg, de ezt az újaknál is meg kell tenni. Mivel ebből 2 db van, ha mindkettőt megveszed, már 70 m2 lakótered lesz.

[link]

Vagy ez?

Ez új, 50 m2, hőszigetelt és ha jól számoltam, akkor 1,5 millióért a helyedbe is viszik, összerakva (tréleren)

Alappal és mire mindent beköttetsz., 2 millió:

[link]

2020. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó a 6-os linkje, mert tényleg faházak, de picik.

A millió felettiek csak 12-16 m2-esek, sima deszkafal, semmi téli-nyári szigetelés. A nagyobbak már 5-6 millió és még rá kell költeni 2-3-t, tehát nem olcsó mulatság.

Nekünk is ilyen van a nyaralónknál konyhának, 12 m2-es, de télen minden megfagy benne, nyáron meg 50 fokra lehet számítani.

2020. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire hosszútávú megoldásnak kell,de fele annyiból már egész fullos lakókocsit kapsz(nem is kicsit).
2020. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok és nem a 6-os linkjére gondoltam, hanem az 5-re.

A 6-é nem kicsik.

2020. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!