Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülne egy 80...

Mennyibe kerülne egy 80 nm²-es ház fedése lemezcserépből?

Figyelt kérdés
Találtunk a férjemmel egy házat amibe mindketten beleszerettünk, viszont a teteje lyukas itt-ott, addig nem szeretnék megvenni ameddig nem tudjuk, hogy nagyjából mennyibe kerülne. A lemezcseréphez ragaszkodunk, a tetőszerkezet nem bírna el más anyagot.

2020. nov. 12. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden attól függ hogy a tetölécek,szarufák milyen állapotban vannak kell e cserélni!A cserepes lemez 2200Ft/nm-tól kezdődik+munkadíj.A lécezés maga megdobhatja,de szerintem 1 milla alatt nem hiszem hogy megúszod.Kérj cégektől árajánlatot többet!Ne a legolcsobbat válaszd!Ólcsó húsnak híg a leve!
2020. nov. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam már két évtizede ilyen fedés van, és hibátlan választás volt minden tekintetben.

Az ár függ attól, hogy meg tudjátok-e magatoknak csinálni, vagy szakit kell hívnotok?!

Én pl. magamnak csináltam meg, ráadásul teljesen egyedül.

(Nem egy agysebészet.)

Amúgy már 1ezer Ft körüli árért is hozzá lehet jutni m2-éhez, ha nem viszonteladóktól vásárolsz, hanem közvetlenül a gyártótól.

2020. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
2 millióból megállhat, ha a szerkezethez nem kell nagyon hozzányúlni. Ne csak a cserepeslemez árárt nézd! Nagyon sok apró járulékos költség van, amiből sok kicsi összejön. Például feltételezem nem a rozsdás ereszcsatornát akarjátok visszarakni.
2020. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!