Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Betonjárda felületéről a...

Betonjárda felületéről a kutya lábnyom mivel javítható ki?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap járdát betonoztunk és az egyik rokon kiengedte a kutyát a kennelből, ami nyilván egyből belelépet 3 helyen a 1 órája frissen elkészült betonba. A beton még nincs 1 napos, most ki lehet még valamivel javítani vagy meg kell várni, amíg megköt és utána?

2020. dec. 6. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kötött meg,a nyok helyét mélyítsd ki min. 5 cm mélyen. Ugyanúgy betonnal javítsd ki. Csak apró szemű kavics legyen benne.
2020. dec. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap délben készült, szóval szerintem ezzel már el késtem. Esetleg más javaslat? vagy várjam meg, amíg megköt és tapadóhíddal és betonjavító habarccsal próbáljam? Habár nem tudom az mennyire tartós.
2020. dec. 6. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem késtél el. Most azonnal vésd meg,még lehet. A kötés még nem zárult le. Saját anyag mindennél jobb! Lényeg a vastagsága legyen meg a felfagyás miatt.Kiportalanítod a lyukat,szinte földnedves finomabb szemcsés betont erőteljesen bezömíted,és elgletteled.kis cementtejet önthetsz a lyukakba.
2020. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!