Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogyan kell sima falat csináln...

Hogyan kell sima falat csinálni sorrendben???

Figyelt kérdés
A fal vályog, mésszel és festékkel festve, én se értem mi ez de a lényeg hogy azt távolítsam el vagy maradhat?ugyanis én széria glettet terveztem rá rakni de mivel ez a réteg nagyon vékony ezért nem tudom hány réteg kell és milyen glett. Erre szeretnék választ kapni hogy hogyan csináljak sima és erős falat sorrendben. Volt már részem ilyen munkával de az egész más volt. Tudom hogy kell mélyalapozó meg stb. csak nem tudom hogy hogy kell sorrendbe. Ezt legyen szíves valaki részletesen aki már csinált ilyesmit. Ha valaki nem ért valamit csak kérdezzem.

#Cool #glett #szép fal #Nyerjélpénzt2020
2020. dec. 8. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
milyen pénzt?
2020. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meszes glettel. A festéket le kell szedni, ha sok a mész réteg, azt is csiszolhatod. lehet, hogy érdemesebb venni egy falcsiszolót hozzá.
2020. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vályogból én nem akarnék tükör sima falat. Az nem arról szól.
2020. dec. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vékony a mész réteg, mivel az a szoba nem nagyon volt használva és most egy modern szobát szeretnék oda.
2020. dec. 9. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:

aki nem érti az első választ annnak írom, hogy a kulcsszavak jelenleg ezek


#Cool #glett #szép fal #Nyerjélpénzt2020

2020. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És most ez mit számít??? Ha nem tudsz értelmes választ akkor ne is írjál semmit!!!
2020. dec. 9. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Valaki nyert?
2023. jan. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ény nyertem pénzt.

.

Próbáld meg te is!

2023. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ingyen tűzifa

ingyen hús

2023. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!