Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Miert allitjak,hogy a kozetgya...

Miert allitjak,hogy a kozetgyapot nem veszelyes es biologiailag lebomlik? Nem lehetne beperelni ezert a gyartokat?

Figyelt kérdés
Az uveg lebomlasi ideje millio ev. Tehat belelegezve nem tul egeszseges.

2021. jan. 4. 01:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A kérdező nagyjából azt a választ várja, hogy őrületesen mérgező, lappangó gyilkos a kőzetgyapot, amivel a háttérhatalom szándékosan mérgezi az embereket. Az eddigi hozzászólók pedig mind a hatalom bérencei, de majd eljön a nap amikor leszáll a mennyekből Gábriel arkangyal és lángoló kardjával lesújt a sátánra.
2021. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem. Csak azt remelem hogyha valaki rakeres a neten ide is eltalal es jozan esszel belatja,hogy az uvegszarmazek veszelyeses es lehetoleg nem teszi ki magat ilyesminek. Tudjuk, hogy az epitoipar evekig hasznalta az azbesztet, a kohosalakot, a gazbetont. Naivsag lenne azt hinni,hogy ma minden egeszseges. De batran csinalhatsz magadnak te is parnat belole ha szerinted biztonsagos. Na ugye...
2021. jan. 23. 13:34
 23/24 anonim ***** válasza:

Ne gyere már a párnával!

A cement is halálos ha megeszed, de a betonban jól eláll!

Tettem fel kérdést, de nem tudsz/akarsz rá válaszolni ennek három oka lehet:

1. kretén vagy

2. nem megy a néma értő olvasás/mongolidióta vagy

3. troll vagy

2021. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A víz is halálos méreg, 1-2 perc alatt ölni képes. Szerintem be kellene perelni a vízműveket. Nem is értem milyen emberek lehetnek ott, akik ezt a gyilkos anyagot szivattyúzzák egész városok alá, egyenesen be az emberek házába.
2021. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!