Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kijött egy pici darab a...

Kijött egy pici darab a csempéből?

Figyelt kérdés

A fürdőben egy nagyon pici, csempedarab kijött a csempéből a padlón. Kb akkora mint egy ceruza végén a radír.

Fogslmam sincs hogy történt,szerintem leejthettem valamit,akkor. De csak most vettem észre.

Szépen felújított albérlet,úgyhogy eléggé látszik. Valamint egyetemista vagyok,tehát nem vet fel a pénz,úgyhogy valahogy meg kéne javítanom.

Van valami tippetek?



2021. jan. 22. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Megvan még a darab? Ha visszailleszted a helyére akkor is nagyon feltűnő? Ha nem az, akkor én simán visszaragasztanám pillanatragasztóval.


Ha ez nem tud működni, akkor meg vegyél egy fürdőszoba szőnygeget, aztán takard le vele.

2021. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Pillanatragasztó működhet, de aztán utána ne lépj rá :)
2021. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csemperagasztó + festék.
2021. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs meg a darab sajnos.
2021. jan. 23. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudsz csinálni semmit.
2021. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Korábban lehetett kapni két komponensű fehér ragasztót. Korommal megfelelőre színeztem.
2021. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van tartalék abból a csempéből? Törhetnél hasonlót a hiányzó helyre.
2021. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!