Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy új építésű lakást néztem...

Egy új építésű lakást néztem meg. Ez normális?

Figyelt kérdés
Azt mondta az ingatlanos, hogy azért van büdös (csatornaszag) a lakásban, mert még nem laktak benne, és nem voltak használva a csapok, lefolyók. Ez nem para?
2021. márc. 7. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Huha, ezt most komolyan kerdezed? El ne higgyel semmit egy ingatlanosnak sem!!!

Plane ekkora egetvero baromsagot!!!

2021. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
20%
Nem normális. Szerintem dugulás van a fő vízelvezetőben. Hanyadikon van a lakás? Gondolom legalul. Újepitesű lakás esetén ez felejtős lenne nálam.
2021. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. emeleti a lakás. Amikor nálam előfordult dugulás, volt ilyen szag, DE anélkül is érezni néha. Ezért gondoltam, hogy esetleg nem lehet akkora gond.
2021. márc. 7. 12:45
 4/13 anonim válasza:
25%
2. ig felmegy a szag az durva. Hát amúgy nem is tudom. Ez akkor se normális, ergo az ingatlanos hazudik és valószínű madárnak néz.
2021. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tetszik a lakás és meg szeretnéd venni, akkor fogod magad és minden mosdóba, zuhanyba,wc-be engedsz egy kis vizet,ettől meg kell,hogy szűnjön a csatorna szag, ha mégsem múlik el akkor valami probléma van a lefolyó rendszerben.
2021. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És amúgy ezzel már nem lehet mit csinálni, nem javítható? Mert garanciásnak még garanciás.

Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 7. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Elképzeéhető hogy régota üresen ál és kiszáradtak a büzzáro szifonok, Igy visszajut a csatorna rendszerből a levegő a lakásba. Újépitéső lakáanál elég valoszinütlen hogy más probléma legyen, de nem kizárt.
2021. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen természetes, albiba is ez volt nálunk, fél évig nem használták egyik vizes blokkot se, 1 emeleti lakás, egy hónap folyamatos használat után teljesen elmúlt minden :)
2021. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez így van, ha kiszárad a szifonokból a víz, akkor jön a büdös. Vagy elég egy ledugózatlan mosógép kiállás.
2021. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Az első 3 válaszoló teljesen inkompetens a témában, ez látszik a válaszaikon.

Az igazságot pedig már leírták. Ha nincs használva a vizesblokk, kiszárad a szifon, magyarán a csatornában lévő levegő simán visszaáramlik az ingatlanba.

2021. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!