Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Vízvezetéket tervezem kivinni...

Vízvezetéket tervezem kivinni a házból a garázsba, illetve a garázs elé, elsődlegesen öntözés céljából. Milyen vízcső lehetőségek vannak a horganyzott vízcsövön, illetve az öntöző rendszerhez használt 20 mm-es műanyag csövön kívül?

Figyelt kérdés
A 20mm-es nem jött össze, nem tartja meg magát még sűrű csőtartók esetén sem és csöpög, a horganyzott csövet pedig kerülném a "nehezebb" házi megmunkálás miatt. A csatlakozási pont egyébként egy 3/4-es kimenet.

2021. máj. 4. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vízvezeték szerelő vagyok de ilyen,cső nincs amit keresel ami ott marad ahol én akarom,és egy perc alatt kis munkával összeszerelem .
2021. máj. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
KPE cső.
2021. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: koszonom :(

#2: a KPE sajnos nem jott be, lenyegeben a fentebb irt 20mm-es is annak a “termekcsaladnak” a resze.

2021. máj. 5. 03:42
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Ha csöpög akkor akkor valamit nem jól csináltál, napi szinten használok KPE-csöveket a melóhelyen is meg itthon is, nem csöpög. Hogy belóg azt nem egészen értem miért baj, nem gravitációsan kell benne folyni a víznek, de akkor két távtartó közé teszel pl. egy tetőlecet vagy akármit és egyszerűen hozzádrótozod.
2021. máj. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!