Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kerti faház házilag?

Kerti faház házilag?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ilyen kerti házat szeretnék készíte i, mi lenne a legolcsóbb verziója, ami tartós? [link]

Telefonon rajzoltam, bocsi a minőségért, de 5m hosszú lenne, abból 2m terasz rész vagy bicókat alá pakolni, 3m fedett, zárt ahol a szerszamok lennének és kb 2 m magas. Tető lehet hatrafele dőlt vagy A formájú. Mennyibe jönne bele egy ilyen? Gondolkoztam fémből is, de fahá az stílusosabb. Köszönöm az ötleteket és a terveket is ;)



2021. máj. 5. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Veszel lambériát vagy hajópadlót és felépíted, majd lefestegeted.

Ennyi.

2021. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számold ki.


[link]

2021. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tudsz ingyen, vagy nagyon olcsón faanyagot szerzni, ne gondolkodj az építésen, "bolti" áron nem éri meg, jobban jársz ha veszel egy kész faházat használtan. Sok helyen akár ingyen is odaadják, nyilván fel kell újítani, de még úgy is jobban jársz.
2021. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 apababa ***** válasza:
Vagy fáskamra jellegü tákolmányt csinálsz pár 10000-ért, vagy normálisat több százezerért. Te tudod mit engedhetsz meg magadnak. A tartós, szakszerű és az olcsó nem járnak kézenfogva.
2021. máj. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 eve epitettem

Kb fele akkorat mint a rajzon, es terasz nelkul.

Kb 100.000 ft volt az anyagkoltseg, egyszeru -3-5 centis farudak es lamberia es bitumenes zsindely féltetovel. Nagyon elveztem megcsinalni.

2021. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!