Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Alapozásnál még mindig szoktak...

Alapozásnál még mindig szoktak az alapba beledobálni nagyobb betondarabokat vagy betonrácsokat?

Figyelt kérdés
Mert tudom régen sokszor így csinálták de még most is szabad?

2021. jún. 6. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apósom házát is 40 éve teledobálták betondarabokkal és téglákkal. Domboldalon van a ház, homokos talajon, annyira süllyed évek óta hogy lassan ki kell már költözniük.
2021. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Régen bevett szokás volt. De inkább hanyagold. Vasszerkezet kell bele előírás szerint
2021. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem én is így gondolom,hogy amit engedélyeztek illetve ahogy tervezve van úgy kell.
2021. jún. 6. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként a vonatkozó előírásoknak megfelelően készül az alapozás, akkor a hulladék beton csak a friss beton szükséglet csökkentésére szolgál ill. a hulladékbetont nem kell pénzért hulladék lerakóba elszállíttatni.
2021. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nem ès nem!!! Nem dobalunk semmit az alapba!!! Sot minden utolso kis fold darabot is kiszedjuk!
2021. jún. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!