Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ez a típusterv jól nézne ki...

Ez a típusterv jól nézne ki lapos tetővel?

Figyelt kérdés

Találtam az európai unió által támogatott ingyenes házterveket.


[link]


Ez megtetszett. Lapos tetővel milyen lenne ?

Valaki tud belőle egy jó látképet csinálni ?



2021. jún. 19. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem a tetővel foglalkoznék első sorban hanem azzal, hogy minek van 2 fürdőszoba, miközben sem konyha, sem étkező, sem kamra, sem "kacat tároló" stb... nincsen.
2021. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 A nagy egybe nappaliban ott van a konyha és az étkező is a képen. Illetve van egy "mosókonyha" mint tároló. A 2 fürdő pedig szerintem alap, egy 4 vagy több tagú családra.
2021. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem konyha, hanem egy kis lyuk.

Bocs.

2021. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jo kis haz, az amerikai konyhas nappali 40nm-es,tobb mint nemelyik komplett lakas,szoval nem tudom milyen kis lyukrol beszeltek.Ami a tenyleges kerdest illeti...hat nem tudom..lapos tetovel engem ez az epulet a regi falusi tejcsarnokokra emlekeztetne.
2021. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most nezem,hogy ket beepitett szekreny is lenne,ugyhogy a hianyolt kacattarolo is pipa.
2021. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!