Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Megéri kerítést építeni a...

Megéri kerítést építeni a frontoldalra, ahol nincs kerítésépítési kötelezettség?

Figyelt kérdés

Családi házat építettünk, s most azon gondolkodunk, hogy szánjunk-e rá néhány milliót arra, hogy kerítést építsünk a frontoldalra (tehát az utcai oldalra).

Tudni kell, hogy valamennyi szomszédunknak van kerítése, igaz, viszonylag alacsonyak (1.3- 1.5 méter magasak), tehát az esetleges betörőt ezek a kerítések sem riasztják vissza.

Viszont tetszenek nekem az amerikai stílusú előkertek, ahol nincsen kerítés a ház és az utca között.


Ti mit gondoltok?

Megérné kerítésbe beruházni, vagy nyugodtan kihagyható?



2021. júl. 30. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En nyugodtabb vagyok vele.

Mar régi, zörög, jelez.

Betörő átjön rajta. Vagy máshol, mert sarki haz.

De azt is utalom, ha a kertben vagyok, es akarki bejon, en meg napozok, vagy akarmi. Ne legyen rogton a számban...

2021. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ajtód se legyen mert van olyan hely a világban ahol erre semmi szükség.
2021. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-esnél a pont.
2021. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Néhány milliót nem feltétlenül, de valamennyit igen.

Mondjuk, hogy a kutya ne egye meg a járókelőket. (Vagy ne lopják el, ha olyan...)

A gyereket ki lehessen engedni póráz nélkül is játszani. A kint hagyott játékai ne tűnjenek el másnapra.

Ha valami virágot nevelsz az előkertben, akkor ne lopják el.

2021. júl. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

4, ez hiú ábránd.

Ehhez kutya is kellene.

Hozzank is kerult be olyan dolog, amit senki se hozott. Bejarkalnak. De volt olyan, aki a kitamasztott kaput rangatta szet, feszegette,mert kiabalas helyett egyszerubb volt ez veszhelyzetben, kellett neki egy tv box egy hazbol, amihez kulcsunk van. Szerencsere megmurdelt.

Mas meg folyton atjart, igy meg ablak alol kiabalt, szintén nagyon olyan dolog miatt, amibez katasztrofavedelem nem eleg, mi kellunk.


Neha az ember pihenne vagy kifut a furdobol törölközőben, stb.

Ra tudnak nőni ember fejére, jobb egy kis védelem.

2021. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Amerikában szerintem más lehet a mentalitás, ott függöny dincs az ablakokon. Itt meg ha nincs keritésed, akkor semmit ne is ültess előre, mert keménykedő suttyó biztos tönkreteszi, gyümölcsfád termését leszedi, a kutyás meg ott szaratja a kutyáját és még sorolhatnám.
2021. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!