Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hátsó udvar kerítés építés,...

Hátsó udvar kerítés építés, ami kutyabiztos, 30 méter mennyiből oldható meg?

Figyelt kérdés
Először is nem tudom milyen kerítés lenne jó és hogyan kezdjek neki. Őszintén nem vagyok vele tisztában. 30 méter széles kb (pontosan nem tudom nem ott tartózkodom) A kutya németjuhász méretű. A kinézete a kerítésnek annyira nem számít. Könnyen megépíthető vagy jobb szólni szakembernek? Arról tudnátok egy kb árat mondani? Kérlek írjatok ötleteket és egy kis felvilágosítást. Köszönöm szépen

2021. szept. 5. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapar, ás a kutya? Mert akkor sávalap is kell, de az egyszerűbb kerítéselemek 1,8 méteres magassággal beszerezhetőek 3-4000 forint/méteres áron.
2021. szept. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a legolcsóbb megoldás a síkáló házi keverésű beton alappal, zártszelvény oszlopokkal.
2021. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a funkció számít, 2méteres drótkerítés 40centire beásva,törmelékkel feltöltve (abban nem szeretnek kaparni).
2021. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

A beton alap egyértelmű, a drótháló azonban nem jelent komoly akadályt egy nagytestű kutyának. A miénk egyszerűen széthúzgálta a szálakat a fogával és átpréselte magát a lyukon.

Utólag már nem akartunk kerítést átépíteni, maradt a villanypásztor.

Trapéz lemezt vagy a beton paneles kerítést tartom 100% kutyabiztosnak.

2021. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kapar a kutya. Köszönöm az eddigi válaszokat. Abban is tudnátok segíteni hogy hol jó az anyagot beszerezni? Honnan tudom beszerezni olcsón, személyesen vagy netről rendelve.
2021. szept. 5. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt nézz szét

[link]

2021. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!