Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Körülbelül mennyibe kerülhet...

Körülbelül mennyibe kerülhet egy kádár kocka felújítása?

Figyelt kérdés

Tervek szerint a külső falak maradnak, minden más újra lesz tervezve. Nyilván víz, gázvezeték, villanyvezetékek újrahúzása is, minden kicserélődne, tető stb. Valószínű egy 20-30 nmt még épülnénk is hozzá, csak ez után kerülne fel a tetőszerkezet.

Nyilván ízlés is válogatja meg alapanyag áraknál is ezer lehetőség van, csak körülbelüli összeg érdekelne. :)


2021. szept. 10. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Széles skálán mozog. Én 20-30 milliót mondanék.
2021. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mindentudó99 ***** válasza:
62%
Szerintem a teljes gelújítás 15 milió legalább. Plusz a toldás
2021. szept. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
20-25 millió minimum. Nem tudom a 2. Válaszoló hol él.
2021. szept. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Miss Endzsi ***** válasza:
Mire odaérsz lesz 30 is.
2021. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szuper, köszi!!! Mi is körülbelül ennyivel számolunk és egyenlőre ennyivel is tudunk gazdálkodni, csak mi nem értünk hozzá, aztán gondoltam itt gyorsabb megkérdezni, mint egy szakit felhívni péntek este.. :D

De nyilván ezt nem egybe kell odaadni, szóval ha picit több lenne mire vége talán még az is bele fér 🙏

2021. szept. 11. 09:42
 6/12 mindentudó99 ***** válasza:
#3 Bács megyében élek. 15 miliót írtam plusz a toldás az pont annyi amennyit te írtál
2021. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hol élsz csak a tetőcsere 6-8 millió.komplett villany kb. 2 millió, egy gázkazán 500 ezer, plusz radiátor, csövek miegymás. Nem sorolom tovább mert nincs kedvem, de 15 ből a feléig jut.
2021. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És szerintetek maga a rombolás része mennyi kb? Mármint a falak leverése, alapzat feltörése stb. :)
2021. szept. 11. 12:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Tavaly újítottuk fel a 85 négyzetméteres kádár kockánkat, tetőcsere is volt, toldás nem. Mivel mindent magunk csináltunk, 8 millióba került, de még ugyanennyi lett volna a munkadíj, ha szakember is jön. De azóta borzasztóan felment mind a szakember, mind a nyersanyag ára.
2021. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, durva mennyire elszálltak az árak, ráadásul igények is vannak, padlófűtés + radiátoros, teljesen szétbombázni belül, új elosztást is kapna.

De hát mindegy, ez van... neki állunk, ez úgysem egyszerre eszi a pénzt, főleg amennyit várni kell a szakikra is. Majd idő közben újra lesz sporolt pénzünk mire kifogyunk ebből, bár remélem akkor ilyen 30 körül megáll és akkor, amit most állunk neki félretenni azt már nem a belső részre kell fordítani. :D

2021. szept. 12. 21:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!