Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ajánlanátok olyan zsákos,...

Ajánlanátok olyan zsákos, előkevert anyagokat (pl. száraz betonokat), amikből kerítéshez fedőlapokat lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Aki ilyen célra használt már zsákos anyagokat, megírná, hogy konkrétan mit (gyártmány, termék) használt, és mire érdemes odafigyelni azzal kapcsolatban?

#kerítés #szárazbeton #előkeveret zsákos anyagok #kerítésfedlap #kerítésfedlap szárazbetonból #kerítés fedlap zsákos anyagból
2021. szept. 27. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mekkora méret kell? Mert szerintem egyszerűbb, talán még olcsóbb is beton járólapokat venni és azt használni. Pl:


[link]

2021. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

~20 cm vastag a kerítés. Ehhez olyan 24-30 cm széles lapokat tennék. Kb. 8 fm-er kerítést szeretnék fedlapozni. Még idén, fagymentes időszak előtt.

A 40x40cm-es járólapok már túl szélesek lennének ide.

Köszönöm hsz-t és a linket.

2021. szept. 27. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj szerintem , hogy egyrészt megőszülsz mire kiöntögeted őket, meg ilyenkor egy vibrációs asztal is kellene, illetve a zsákos nembiztos, hogy gazdaságos megoldás. Szerintem is jobb lenne készen venned valami lapot és azt felragasztani.
2021. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jobban jársz a kész fedlappal. Nem kapod meg kiöntve ugyanazt a szilárdságot!

[link]

Ez 30-as. 1500 forint darabja, közel fél méteres, azaz 24.000 forintból megvan a történet.

2021. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Szomszéd játszott vele egy egész hétig. Zsákos betonból kiöntötte magának a fedlapokat, 3 év alatt szétfagyott.
2021. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!